Alpīnisms LEAD GAMES 2018 Klinšu kāpšana Treniņi

Alpinīsmu skola

Alpīnisma skolā „Traverss” ir izstrādātas apmācību programmas, gan iesācējiem, gan tiem, kuri vēlas uzzināt kaut ko jaunu , gan arī tiem, kuri vēlas nostiprināt jau esošās ...

Kāpšanas sienas darbības laiks

Kāpšanas siena darbības laiks Pirmdien - no 19.00 - 21.00, treneris Vladimirs Stepanovs Otrdien - no 19.00 - 21.00, trenere Jekaterina Koževņikova Сeturtdien - no 19.00 - 21.00 Info: ...

Bērnu kāpšanas grupa

Kāpšanas klubs "Traverss" aicina pieteikt bērnus uz nodarbībām no 6 līdz 11 gadu vecumam!Kāpšana lieliski attīsta nepieciešamās lietas ...

 

Par ko domā cilvēks , pirms gatavojas doties kalnos ? Iespejams, tā ir vēlēšanās, veselība, zināms naudas daudzums u.c., bet mēs pieņemam , ka tas nav galvenais.

Uzskatām, ka galvenais ir uzkrātās zināšanas, iemaņas un atbilstoša invetāra izmantošana. Viss iepriekš minētais tiek izmantots gan kāpjot klintīs, gan ledus sienās, gan sniega nogāzēs. Jāņem vēra, ka situācijas atšķiras, attiecīgi katra konkrētā situācija jāmāk novērtēt tā, lai izvēlētos drošāko , atbilstošāko un pieejamāko risinājumu.

Bez tam, inventārs nemitīgi mainās – tiek izgudrots kaut kas jauns, tiek eksperimentēts ar esošo , attiecīgi rodas ar vien jauni , drošāki varianti kā izpildīt to vai citu elementu.

Alpīnisma skolā „Traverss” ir izstrādātas apmācību programmas, gan iesācējiem, gan tiem, kuri vēlas uzzināt kaut ko jaunu , gan arī tiem, kuri vēlas nostiprināt jau esošās zināšanas.

Teorija kalnu tūrismā, alpīnismā

Lekcijas notiek no oktobra līdz maijam, otrdienās no 19 – 20:30, kluba „TRAVERSS” telpās, Lomonosova ielā 1, Rīgā. Kursa ietvaros iespējams iegūt dažādu noderīgu informāciju, iekļautas arī četras praktiskas nodarbības, kalniem pietuvinātos apstākļos (dabā). Ar nodarbību tēmām var iepazīties šeit

Praktiskās nodarbības „ Alpīnisma iemaņas BASIC”

Lekcijas notiek no oktobra līdz maijam, otrdienās no 19 – 20:30, kluba „TRAVERSS” telpās, Lomonosova ielā 1, Rīgā. Kursa ietvaros iespējams iegūt dažādu noderīgu informāciju, iekļautas arī četras praktiskas nodarbības, kalniem pietuvinātos apstākļos (dabā). Ar nodarbību tēmām var iepazīties šeit.

Praktiskās nodarbības „Alpīnisma iemaņas EXTENDED”

Nodarbības paredzētas, tiem, kuri jau bijuši kalnos, veikuši trešās (AD) un augstākas grūtības pakāpes maršrutus.
Nodarbībās tiek apgūti dažādi varianti kā izveidot drošināšanas stacijas ( EARNEST – kritēriji, drošība), nolaišanās un pacelšanās pa virvi, darbs sasaitēs.
Viss iepriekš minētais, daudz plašākā skatījumā, kā bāzes programmā. Dažādas tehnisko palīglīdzekļu , tehnikas izmantošanas iespējas, situācijās, kuras var rasties ejot sarežģītas pakāpes maršrutus.
Iegūtās zināšanas ļaus labāk novērtēt radušās situācijas / problēmas, pieņemt optimālākos lēmumus to risināšanā.
Ar nodarbību tēmām var iepazīties šeit

Praktiskās nodarbības „Alpīnisma iemaņas SELF RESQUE”

Nodarbības paredzētas tiem, kuri plāno, vai ir veikuši kāpienus divnieku sasaitēs. Var gadīties, ka partneris krīt un paliek karājoties. Ko darīt tādā situācijā?
Nodarbībās tiek apgūtas tādi glābšanas manevri, kā cietušā pacelšana, nolaišana, atvienošana no drošināšanas sistēmas, slodzes pārnešana no pēdējā karāšanās punkta uz drošināšanas staciju, izmantojot mini - trīsi un slīdošu drošināšanas sistēmu. Un to visu var paveikt viens alpīnists ar ierobežotu inventāra klāstu. Lai apgūtu šo mācību bloku, brīvi jāpārvalda alpīnisma tehnikas pamatpaņēmieni.
Ar nodarbību tēmām var iepazīties šeit.

Praktiskās nodarbības „Iemaņas alpīnismā” notiek kluba „Traverss” kāpšanas zālē.
Grupās 4-8 cilvēki. Nodarbības notiek sestdienās, svētdienās. Katrā blokā ir piecas nodarbības pa piecām stundā katra. Nodarbības sākas , tiklīdz noformēta grupa.

Kā kāpšanā, tā arī apmācībās, svarīgi ievērot galveno didaktikas principu – pakāpeniskumu, pakāpeniski iegūt zināšanas, iemaņas, no „vienkāršā” uz „sarežģīto”. Tādēļ uzstājīgi rekomendējam blokus apgūt secīgi – Basic, Extended un Self Resque. Šāda pieeja Jums ļaus pārliecinoši un ar izpratni apgūt jaunas iemaņas , kā arī veikt drošus kāpienus kalnos.

Ja ir jautājumi par dalību kādā no kursiem, jautājiet O.Mirošņikovam , O Siļinam vai nosūtiet aizpildītu zemāk esošo formu:

 

Vārds, uzvārds(*)
Invalid Input

Tālrunis(*)
Invalid Input

E-pasts(*)
Invalid Input

Kursu saraksts

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Jūsu komentāri
Invalid Input

Ievādiet kodu(*)
Ievādiet kodu
Invalid Input

;

.

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt

. BRIDINA -